top of page
Video

Video

O nás
Artboard1_3x.png

Kapela The Rockin' Balls vznikla z úcty k tradičnému a rokmi overenému Rock & Rollu. Jednotliví členovia sú verní fanúšikovia fenomenálnych kapiel ako The Beatles či Rolling Stones, ale aj legiend Rock & Rollu na čele s jeho kráľom Elvisom Presleym. 

 

Kapela svojím energickým vystúpením v originálnom prevedení prináša nespútanú zábavu a radosť z koncertu. Poslucháčom servíruje jeden tanečný hit za druhým v štýle Rockabilly. The Rockin´ Balls, to je kapela, ktorá zaručene dostane do tanca nejedného poslucháča.

 

"Hudba je to čo nás baví a my sme tu preto, aby sme bavil vás" 

Členovia
The Rockin' Balls-3.jpg

Mišo Jarábek

Spev, gitara

Na svojej ceste hudobným svetom prešiel rôznymi žánrami a s každého si zobral niečo zo sebou. Na pódiu ho uvidíte za mikrofónom a vždy s gitarou. Hudba je neoddeliteľnou súčasťou jeho života a najradšej hrá živé koncerty pre čo najväčšie publikum. Na otázku prečo, odpovedá slovami legendárnych Rolling Stones:
„I know It's only Rock & Roll but I like it.“

The Rockin' Balls-2.jpg

Peťo Jarábek

Spev, gitara

Mladší brat ale o to viac neprehliadnuteľný spevák a gitarista. Pre hudbu sa narodil a ako sám hovorí, nevie bez nej žiť. Je súčasťou viacerých úspešných projektov a zoskupení, s ktorými pravidelne vystupuje doma a v zahraničí. Na pódiu sa vie riadne odviazať veď Rock & Roll má v krvi.

The Rockin' Balls-1.jpg

Ľubo Šimkovič

Basová gitara, spev

Harcovník, ktorý si prešiel mnohými kapelami na slovenskej scéne. Účinkoval v klipoch, nahral CD a prebrázdil pódiá a eventy po celom Slovensku. Miluje hlboké basové tóny, ktoré sú práve v tejto hudbe nepostrádateľné. Na pódiu si ho všimnete so širokým úsmevom. A presne tak cíti hudbu.  

The Rockin' Balls-4.jpg

Dano Randus

Bicie nástroje

Vraj bicisti sú nudní? Ale kdeže. Dano je v Rock&Rolle doma. Hrá akoby sa na pódiu narodil a v žilách mu hrá Iron Maiden. Len keby tých bubnov nemal tak veľa...

Galeria

Galéria

Repertoár

Repertoár

Repertoár zložený z tých najväčších Rock&Rollových hitov. Vybrali sme skladby, ktoré preslávili tento žáner a prinesieme ich na váš event v originálanom a imidžovom prevedení. 

Kontakt

Kontakt

E-Mail
rockinballsband@gmail.com

Telefón - Mišo Jarábek

+421 910 986 441
 

Na Stiahnutie

bottom of page